تور عمان ن.ر.ز 1402

توضیحات

تور عمان نوروز 1402

آبگینه پرواز سنباد به عنوان یک شرکت پروازی،فروش آنلاین بلیط های داخلی و خارجی را دارد.با استفاده از سامانه فروش آنلاین، مسافران می توانند بلیط های مورد نظر خود را برای پرواز های داخلی و خارجی، با پرداخت آنلاین، به راحتی رزرو کنند.

همچنین، سامانه فروش آنلاین آبگینه پرواز سنباد به مسافران امکان مشاهده جزئیات رزرو، تغییر رزرو، یا بازگشت بلیط را می دهد. با توجه به مزایای مذکور، فروش آنلاین بلیط ها توسط آبگینه پروازسنباد، به عنوان یک گزینه عالی برای مسافران شناخته شده است .

تور عمان نوروز 1402

تور عمان نوروز 1402

تور عمان نوروز 1402، توری بسیار عالی برای تجربه کردن چشم نوازی و آشنایی با تاریخ و ثقافت عمان می باشد. عمان، یکی از پایتخت های خلیج فارس، با ساحل بلند و شاخصه های زیبای تاریخی و ثقافی، همواره جذاب بوده است.

در طول تور، می توانید به تاریخچه عمان آشنا شوید و با بهره گیری از مراکز تاریخی، مانند موزه عمان و قصر عمان، آشنایی بیشتری با تاریخ و ثقافت آنجا بدست بگیرید. علاوه بر این، می توانید به سواحل خلاب و دریاچه های عمان سفر کنید و لذت شادی در آنجا ببرید.

در نهایت، تور عمان نوروز 1402 برای کسانی که می خواهند چشم نوازی، تاریخ و ثقافت با زیبایی های عمان را تجربه کنند، توصیه می گردد.

عمان

تور عمان نوروز 1402

کشوری در خاورمیانه است که به خاطر میراث فرهنگی غنی و زیبایی های طبیعی خیره کننده اش شناخته شده است. برخی از جاذبه های گردشگری عمان عبارتند از:

* مسجد جامع - مسجدی خیره کننده که در قلب مسقط، پایتخت عمان واقع شده است.

*  خانه اپرای سلطنتی - یک خانه اپرای زیبا در مسقط که میزبان انواع اجراها و رویدادهای فرهنگی است.

* Muttrah Souq - یکی از قدیمی ترین بازارهای خاورمیانه که به خاطر صنایع دستی و منسوجات سنتی خود شناخته شده است.

* قلعه های الجلالی و المیرانی - دو قلعه تاریخی در مسقط که قدمت آنها به قرن شانزدهم باز می گردد.

* غار الحوته - یک سیستم غار زیرزمینی شگفت انگیز واقع در کوه های عمان.

* Wadi Shab - یک دره و آبشار خیره کننده واقع در منطقه ساحلی عمان.

* ماسه‌های وهیبا - یک چشم‌انداز زیبای بیابانی که به‌خاطر تپه‌های شنی و حیات وحش منحصربه‌فردش شناخته می‌شود.

تور عمان نوروز 1402

توریسم در عمان صنعتی در حال رشد است، و با ویژگی های منحصر به فرد مانند میراث فرهنگی غنی و زیبایی طبیعی، مهمانان از سراسر جهان را جذب می کند. این کشور مجموعه ای از مکان های توریستی را فراهم می کند، از قلعه های تاریخی و موزه ها تا شاخص های فوق العاده زیبا و بازارهای درجه ای.

یکی از مکان های توریستی محبوب در عمان مسک، عاصمه کشور است. در اینجا، مهمانان می توانند مسجد بزرگ، سالن اپرای شاهان، سوک مطرح و قلعه های ال جعلی و ال میرانی را بازدید کنند. این مکان ها به مهمانان اجازه می دهد تا به میراث فرهنگی و تاریخ عمان درگیر شوند.

دیگر مکان توریستی محبوب در عمان، غار الهوطا است، یک سیستم غار زیرزمینی فوق العاده جذاب در کوه های کشور است. وادی شاب، یک شاخص بی نظیر و آبشار، همچنین مکانی است.

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
تاریخ مورد نظر خود را وارد کنید
تاریخ رفت
تاریخ برگشت
تاریخ مورد نظر خود را وارد کنید

کلاس کابین

اتاق اول

بزرگسال (12 سال به بالا)

1

کودک(تا 12 سال)

0

منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS