تور یونان

تور یونان

شروع قیمت از35000000 /برای هر نفر
4 شب و 5 روز دانلود پکیج

تور یونان (آتن) بهار 1401 (اردیبهشت خرداد )

تور یونان 4 شب 5 روز آتن

آبگینه پرواز سنباد ارائه دهنده انواع تورهای داخلی و خارجی و زیارتی کربلا با قیمت بسیار خوب و اخذ ویزای شینگت در کوتاهترین زمان ممکن .

تور یونان

قطعا انتخاب تور، از بهترین راه‌های بازدید یونان است.حال برای سفر به یونان، با آب و هوای دل‌انگیز مدیترانه‌ای، که آفتابی ترین کشور جهان است؛ بهترین بازه‌ی سفری کدام ماه هاست؟!

شرایط دشوار اخذ ویزا را چگونه حل کنیم؟ بهترین هتل‌ها کدامند و در تور یونان چقدر هزینه داریم؟ چه عواملی در تعیین قیمت تور یونان موثر است و چگونه هزینه‌های خود را کاهش دهیم؟ به تمامی سوال های شما به دقت پاسخ داده می‌شود؛ چند دقیقه ای میهمان ما باشید.

خدمات تور یونان شامل چه مواردی است؟

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • اقامت در برترین هتل‌های 4 ستاره (به همراه صبحانه)
  • اخذ ویزای توریستی شینگن
  • بیمه مسافرتی
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • گشت شهری به همراه راهنمای فارسی زبان

شرایط دشوار اخذ ویزای یونان را هوشمندانه برطرف کنید!

ویزای یونان، از سخت ترین ویزای کشور‌های حوزه شینگن است و بیشترین نرخ ریجکتی در ایران را به خود اختصاص داده است. تمکن مالی 70,000,000 تا 100,000,000 تومان، گردش مالی 3 ماهه اخیر، ارائه دعوت‌نامه معتبر و داشتن تاریخچه سفری قوی از مهم ترین شرایط اخذ ویزای یونان است.

۲۱ روز کاری زمانی معمول برای دریافت ویزای خود پس از مراجعه به دفتر وی اف اس گلوبال می‌باشد. باید توجه داشت که مدارک مورد نیاز ویزای یونان، باید دارای مهرِ تائیدیه دادگستری و وزارت امورخارجه باشد.

با انتخاب تورهای ترکیبیِ گروهی، با درخواست ویزا از کشوری که سخت گیری کمتری در شرایط اخذ ویزا دارد، به راحتی به یونان و چند کشور شینگن دیگر سفر کنید! از آنجا که 26 کشور عضو پیمان شینگن هستند، دستتان در انتخاب تور ترکیبی که شامل 2 تا 5 کشور است، بسیار باز می‌باشد!

حتی تور کشتی کروز شرایطی ساده تر برای سفر دارد! در تور کشتی کروز، از ترکیه (کوش آداسی)، آتن و جزایر دیدنی یونان (میکونوس، میلوس، سانتورینی، هراکلیون) دیدن می‌کنید.

بهترین زمان سفر به یونان؛ نیمه دوم بهار، مهر و آبان!

خرداد تا شهریور، بهترین زمان سفر به یونان از نظر آب و هوا

آب و هوا در مناسب‌ترین وضع خود قرار دارد و بارش باران کم و پراکنده است. دمای آب اقیانوس دلچسب و مناسب شنا کردن، کشتی رانی ، قایق سواری و تفریحات آبی می‌باشد. همچنین برای بازدید از یونان و تماشای مناظر خارق العاده آن بهترین زمان،قطعا خرداد تا شهریور می‌باشد.

شهریور پر ازدحام ترین ماه گردشگری یونان است و با ازدحام زیادی مواجه می‌شوید. آتن و جزیره های کِرِت و سانتُورینی در زیباترین شرایط طبیعی قرار دارند. اما باید در نظر داشت به دلیل آنکه ازدحام گردشگران زیاد است و در بهترین ماه های سفر به یونان از نظر آب و هوا قرار داریم و قیمت ها نسبت به سایر فصول بالاتر است،

پس بهتر است قبل از اینکه خود را با جیب‌هایی خالی در مهمانی‌ها و جشنواره‌ها بیابید، برای پرداخت هزینه‌ها برنامه‌ای داشته باشید!

دی تا اسفند بهترین زمان سفر به یونان؛ اقتصادی سفر کنید!

هتل ها در دی تا اسفند بسیار ارزان‌تر از تابستان می‌باشند. هزینه‌های حمل و نقل و غذا و نوشیدنی در تمام سال ثابت است و صرفه جویی چندانی در هزینه‌ی آن‌ها ممکن نیست. هرچند زمستان های یونان چندان سرد نیست اما باعث کاهش تعداد گردشگران در این فصل می‌شود.

کوه‌ها و ارتفاعات از برف پوشیده می‌شود و اسکی و ورزش های برفی امکان پذیر است. باراش باران در این فصل، چندان دور از انتظار نیست. فراموش نکنید لباس گرم و چتر را حتما در وسایل خود جای دهید!

هوشمندانه‌ترین ایام سفر به یونان، نیمه دوم بهار، مهر و آبان!

حال که بهترین ایام سفر به یونان از نظر آب و هوا، مخارج و ازدحام گردشگران بررسی شد، باید گفت که طبق تجربه بهترین زمان سفر، انتخاب ایامی است که بین این ماه‌های ذکر شده قرار دارند.

به گونه ای که فصل پر ازدحام گردشگری به پایان رسیده، آب و هوا هنوز دل انگیر باشد و هزینه‌ها جیب‌مان را خالی نکند! نیمه دوم بهار، مهر و آبان توازنی از آب و هوایی خوب و قیمت هایی مناسب را در خود دارند و از تابستان ازدحام کمتری را شاهد خواهید بود.

چه عواملی در نحوه تعیین قیمت تور یونان اهمیت دارد؟

در تعیین قیمت تور یونان مواردی نظیر کیفیت هتل، خطوط هوایی، کلاس پروازی یا کیفیت کشتی، ساعت پرواز، تعداد روزهای اقامت شما، تعداد گشت‌ها در تور یونان و خدمات اضافی (مانند ناهار یا گشت اضافی) موثر هستند.

هتل‌ها هرچه به مرکز شهر نزدیک‌تر باشند و دسترسی بهتری به فرودگاه، مراکز خرید، تفریحگاه‌ها و غیره داشته باشند، قیمت‌شان بیشتر است. با انتخاب کلاس پروازی اکونومی، می‌توانید از هزینه‌های خود بکاهید و صرفه‌جویی کنید.

توصیه ما انتخاب پرواز رفت صبح و پرواز برگشت بعد از ظهر یا شب است. در این روش می‌توانید به راحتی محل اقامت خود را تحویل گرفته و در موقع تحویل هتل هم تا بعد از ظهر در هتل هستید و بیشترین زمان مفید را در سفر دارید.

به عبارت دیگر از هرگونه اتلاف وقت جلوگیری می‌کنید. می‌توانید با انتخاب آژانس خدمات مسافرتی مناسب، از برنامه‌ریزی و تجربه‌ی آن‌ها در سفر بهرمنده شوید.

یونان

نظرات

نظر خود را اضافه کنید

Your email address will not be published. Required fields are marked *