بیشتر ببینید


کشور ایتالیا را با هنر و فرهنگش می‌شناسیم، یکی از شهرهای زیبای ایتالیا، میلان است که پس از رم به‌عنوان دومین شهر پرجمعیت رم شناخته شده است. میلان یکی از مهم‌ترین شهرهای ایتالیا در زمینه سیاسی و اقتصادی است و بورس ایتالیا در میلان قرار دارد.

این شهر که پایتخت مد در دنیا میباشد پنجمین شهر بزرگ قاره اروپاست و دومین شهر بزرگ در کشور ایتالیا بعد از پایتخت این کشور یعنی رم.اگر به میلان سفر کنید قطعا در اولین دید خود میتوجه تیپ ها و لباسهای بسیار زیبا خواهید شد که مردمان و توریست های این شهر به تن دارند.سپس مجذوب جاذبه های گردشگری بسیار زیبا و دیدنی این شهر خواهید شد جاذبه هایی که هر کدام دلیلی بر حضور بیشمار گردشگر در این شهر تاریخی میباشد

کلیسای جامع میلان


بی شک بهترین و محبوبترین و مشهورترین جاذبه گردشگری میلان و شاید اروپا کلیسای جامع میلان باشد.این کلیسای بسیار با شکوه یکی از زیباترین بناهای تاریخی قاره اروپاست.این کلیسا که در قرن ۱۴ میلادی ساخته شده است دارای معماری بسیار خاص و منحصر به فردی میباشد که چشم هر گردشگری را به خود خیره میکند.در محل کلیسای جامع میلان فیلم ها سینمایی بسیاری فیلمبرداری شده است.


تالار آلااسکالا میلان


تالاری باشکوه و بینظیر برای مراسمات خاص و فوق العاده که حتی در دنیا حرف اول را میزند. تالار آلااسکالا میلان جزو جاذبه های گردشگری میلان میباشد که در آن بهترین کنسرت های اپرا برگزار شده است.این سالن بیش از هر چیزی مخصوص اجرای موسیقی اپرا میباشد و در نزد علاقمندان به موسیقی محبوب است.


محله ناویلی میلان


قطعا هر شهری دارای محله ای خاصی میباشد ، شهر میلان هم از این قائده خارج نیست و محله ناویلی در میلان یک جاذبه گردشگری محسوب میشود.محله ای که در وسط آن رودخانه قرار دارد و در دو طرف آن محلی برای عبور عابرین و رستوران ها و کافه هایی با غذاهای ایتالیایی.


ورزشگاه سن سیرو میلان


یکی از جاذبه های گردشگری میلان که برای افراد فوتبال دوست بسیار جذاب میباشد ورزشگاه سن سیرو این شهر میباشد.این ورزشگاه دارای موزه ای مختص به دو تیم هم شهری یعنی آث میلان و اینترمیلان میباشد.اگر در روزی که یکی از دو تیم در این ورزشگاه بازی داشته باشند حضور داشته باشید بیش از پیش لذت خواهید برد.


نگارخانه‌ ویتوریو امانوئل دوم میلان


مرکز خرید ، پایتخت مد ، محل قرار گذاشتن و یا هرچیز دیگری را میتوان بر روی نگارخانه‌ ویتوریو امانوئل دوم گذاشت.این مکان یکی از بهترین پاتوق ها برای مردمان و توریست های میلان میباشد که میتوانند از آن دیدن نمایند. نگارخانه‌ ویتوریو امانوئل دوم دارای معماری بسیار خاصی میباشد که جدا از بخش های تفریحی آن باید از دیدن این معماری لذت ببرید.


پرسش و پاسخ

نظر خود را ثبت کنید

به این تور امتیاز دهید :
0 دیدگاه در مورد این تور وجود دارد.

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS