جاذبه-های-گردشگری-اسپانیا

تــور اسپــــانیـــا نــــوروز 1401

اسپانیا کشوری مستقل و از اعضای اتحادیه اروپا است. این کشور در شبهجزیره ایبری در جنوب غربی اروپا قرار دارد.سرزمین اصلی اسپانیا از جنوب و شرق با دریای مدیترانه و جبل الطارق، از شمال و شمال شرق با فرانسه، آندورا و خلیج بیسکای و از غرب و شمال غرب با پرتغال و اقیانوس اطلس هم مرز است

نکات جالبی که درباره کشور اسپانیا نمیدانید

درباره اسپانیا گفتنی بسیار است که به طور مختصر درباره ان توضیح داده شده است. این کشور در جنوب غربی اروپا و شبه جزیره ایبریا واقع شده است. پرتغال تنها کشور همسایه اسپانیا در این شبه جزیره است. کوه های پیرنه در شمال شرقی اسپانیا مرز طبیعی این کشور با فرانسه و سایر کشورهای اروپایی است؛ همین امر باعث شده که اسپانیا از بسیاری از حوادث و وقایع قاره اروپا دور بماند.

آشنایی با جاذبه های گردشگری کشور اسپانیا

کشور اسپانیا هم جزو کشورهایی است که برای ورود به آن، نیاز به داشتن ویزای شینگن هستید. برای اینکه اقدام به گرفتن چنین ویزایی نمایید، باید از چند ماه قبل حداقل ۳ ماه قبل برای آن درخواست دهید. گرفتن ویزای شینگن خود به تنهایی نیاز به داشتن مدارک و شرایطی است که در مطالب ویزای شینگن مجله ی گردشگری الی گشت می توانید بیشتر راجع به آن مطالعه کنید

مهم ترین جاذبه های گردشگری اسپانیا - بارسلونا

در این مقاله از آبگینه پرواز سنباد به معرفی تعدادی از مهم ترین جاذبه های گردشگری اسپانیا می‌پردازیم تا ضمن آشنایی با این جاذبه‌های دیدنی و شگفت انگیز بتوانید در سفر خود از اسپانیا، حتما از این مکان‌ها بازدید نمایید.

آشنایی با کشور اسپانیا | جالب هست بدانید !

اسپانیا دومین کشور بزرگ غرب اروپا و اتحادیه‌ی اروپا است.در سال ۲۰۱۳ اسپانیا سومین کشور پربازدید جهان شد.سرود ملی اسپانیا هیچ کلمه‌ای ندارد. ۴۳ درصد روغن زیتون جهان در اسپانیا تولید می‌شود.در سال ۲۰۰۲ بریتانیا به‌طور تصادفی به اسپانیا حمله کرد! ۲۰ تفنگدار دریایی سلطنتی انگلیس به جای جبل الطارق در اسپانیا لنگر انداختند وبعد از ۵ دقیقه، به اشتباه خود پی برده و عقب نشینی کردند.

آشنایی با جاذبه های گردشگری کشور ایتالیا

جمهوری ایتالیا در جنوب اروپا واقع شده و علاوه بر شبه‌جزیره ایتالیا، شامل دو جزیره بزرگ دریای مدیترانه، سیسیل و ساردینی است. ایتالیا از شمال با کشورهای فرانسه، سوئیس، اتریش و اسلوانی هم‌مرز است. ایتالیا در درون خود هم دو ایالت مستقل را جای داده است: «واتیکان و سن‌مارینو»
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه، از آخرین اخبار، پیشنهادها و تخفیف ها باخبر شوید!
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS