0%

تور های ترکیبی اسپانیا + ایتالیا

  1. صفحه اصلی
  2. تور
  3. تور های ترکیبی اسپانیا + ایتالیا
تور ترکیبی اسپانیا + ایتالیا
تور ترکیبی اسپانیا + ایتالیا
ترکیبی / اسپانیا + ایتالیا
25500000
مدت اقامت :3 شب بارسلونا و 4شب رم

اسپانیا کشوری کم نظیر و بی همتا است که با تنوع بالای جاذبه های گردشگری خود هر ساله گردشگران بی شماری...


28 اسفند - 12 فروردین

تور های ترکیبی اسپانیا + ایتالیا


ایتالیا

کشور ایتالیا را با هنر و فرهنگش می‌شناسیم، یکی از شهرهای زیبای ایتالیا، میلان است که پس از رم به‌عنوان دومین شهر پرجمعیت رم شناخته شده است. میلان یکی از مهم‌ترین شهرهای ایتالیا در زمینه سیاسی و اقتصادی است و بورس ایتالیا در میلان قرار دارد.

این شهر که پایتخت مد در دنیا میباشد پنجمین شهر بزرگ قاره اروپاست و دومین شهر بزرگ در کشور ایتالیا بعد از پایتخت این کشور یعنی رم.اگر به میلان سفر کنید قطعا در اولین دید خود میتوجه تیپ ها و لباسهای بسیار زیبا خواهید شد که مردمان و توریست های این شهر به تن دارند.سپس مجذوب جاذبه های گردشگری بسیار زیبا و دیدنی این شهر خواهید شد جاذبه هایی که هر کدام دلیلی بر حضور بیشمار گردشگر در این شهر تاریخی میباشد.


ورزشگاه سن سیرو میلانیکی از جاذبه های گردشگری میلان که برای افراد فوتبال دوست بسیار جذاب میباشد ورزشگاه سن سیرو این شهر میباشد.این ورزشگاه دارای موزه ای مختص به دو تیم هم شهری یعنی آث میلان و اینترمیلان میباشد.اگر در روزی که یکی از دو تیم در این ورزشگاه بازی داشته باشند حضور داشته باشید بیش از پیش لذت خواهید برد.


تالار آلااسکالا میلانتالاری باشکوه و بینظیر برای مراسمات خاص و فوق العاده که حتی در دنیا حرف اول را میزند. تالار آلااسکالا میلان جزو جاذبه های گردشگری میلان میباشد که در آن بهترین کنسرت های اپرا برگزار شده است.این سالن بیش از هر چیزی مخصوص اجرای موسیقی اپرا میباشد و در نزد علاقمندان به موسیقی محبوب است.

کلیسای جامع میلانبی شک بهترین و محبوبترین و مشهورترین جاذبه گردشگری میلان و شاید اروپا کلیسای جامع میلان باشد.این کلیسای بسیار با شکوه یکی از زیباترین بناهای تاریخی قاره اروپاست.این کلیسا که در قرن ۱۴ میلادی ساخته شده است دارای معماری بسیار خاص و منحصر به فردی میباشد که چشم هر گردشگری را به خود خیره میکند.در محل کلیسای جامع میلان فیلم ها سینمایی بسیاری فیلمبرداری شده است.محله ناویلی میلانقطعا هر شهری دارای محله ای خاصی میباشد ، شهر میلان هم از این قائده خارج نیست و محله ناویلی در میلان یک جاذبه گردشگری محسوب میشود.محله ای که در وسط آن رودخانه قرار دارد و در دو طرف آن محلی برای عبور عابرین و رستوران ها و کافه هایی با غذاهای ایتالیایی.نگارخانه‌ ویتوریو امانوئل دوم میلانمرکز خرید ، پایتخت مد ، محل قرار گذاشتن و یا هرچیز دیگری را میتوان بر روی نگارخانه‌ ویتوریو امانوئل دوم گذاشت.این مکان یکی از بهترین پاتوق ها برای مردمان و توریست های میلان میباشد که میتوانند از آن دیدن نمایند. نگارخانه‌ ویتوریو امانوئل دوم دارای معماری بسیار خاصی میباشد که جدا از بخش های تفریحی آن باید از دیدن این معماری لذت ببرید.

  

اسپانیا

 

اسپانیا، کشور زیبا و پرهیاهویی است که سالانه مسافران زیادی برای دیدن سبک زندگی و معماری بناهایی که در این کشور وجود دارد به آن سفر می کنند. شهرهایی با جاذبه های متنوع و جالب که سبب شده این کشور در فهرست کشورهای دیدنی دنیا قرار بگیرد.

اما قبل از سفر به هر نقطه ای از جهان داشتن اطلاعات کافی درباره جاذبه هایی که در آن مقصد وجود دارد و همچنین چشم اندازی نسبت به رستوران ها و هتل ها و امکانات آنها از جمله نیازهایی است که مسافران باید در اختیار داشته باشند.


در راهنمای سفر به اسپانیا الی گشت قصد دارد تا این قبیل از اطلاعات را در یک مطلب به طور جامع تهیه نماید، ما را در سفر به کشور اسپانیا همراهی کنید.

با توجه به باستان شناسی هایی که در کشور اسپانیا انجام شده شبه جزیره ایبریا ۱/۲ میلیون سال پیش محل زندگی انسان‌سانان بوده‌است.

ایبریا قدیمی ترین تشکیل دهندگان تمدّن‌های ایبری، باسکی و سلتی بوده‌اند. در حدود ۲۰۰ سال پیش از میلاد از این منطقه تحت فرمان حکومت روم قرار گرفت و در اوایل قرون وسطی ژرمن‌ها ایبریا را تصرف کردند. پس از ژرمن‌ها ایبریا توسط مورها مهاجم تصرف شد. پس از آن حکومت‌های کوچک مسیحی به تدریج و طی چند قرن زمام امور را در ایبریا به دست گرفتند.


آخرین بقایای مورها در همان سالی که کریستوف کلمب به قاره آمریکا رسید، سقوط کردند. امپراطوری جهانی اسپانیا با تبدیل این کشور به قدرتمندترین کشور اروپا و ابرقدرت جهان آغاز شد و برای یک ونیم قرن ادامه یافت. جنگهای پی در پی و ادامه‌دار و وجود مشکلات فراوان در نهایت باعث زوال و اضمحلال امپراطوری شد.

حمله ناپلئون به اسپانیا منجر به هرج ومرج شد و جنبش‌های استقلال‌طلب و جدایی‌خواه را که در سراسر امپراتوری پراکنده بودند، بیدار کرد و باعث بی‌ثباتی سیاسی شد. پیش از جنگ جهانی دوم جنگ داخل ویرانگر اسپانیا به وقوع پیوست و پس از آن کشور تحت فرمان حکومتی استبدادی قرار گرفت. در نهایت دموکراسی در قالب قانون اساسی شاهنشاهی پارلمانی حاکم شد.

بعدها اسپانیا به اتحادیه اروپا پیوست و دوره رنسانس فرهنگی و رشد باثبات اقتصادی را تجربه کرد.


شرایط آب و هوایی در کشور اسپانیا متغیر است و هر نقطه از این کشور آب و هوای خاص خودش را دارد. برخی از مناطق آب و هوای مدیترانه ای دارند برخی دیگر از نقاط این کشور دارای آب و هوای کوهستانی یا اقیانوسی است، همچنین در جنوب شرقی اسپانیا تابستان ها داغ و زمستان ها معتدل مدیترانه ای است. بهترین زمان برای سفر به این کشور بهار و پاییز است.

آگوست (۱۰ مرداد تا ۹ شهریور) همیشه بهترین ماه برای گذراندن تعطیلات در اروپا است. انبوهی از جمعیت که از فرانسه، هلند و آلمان به اسپانیا می‌آیند، اما فکر سفر اقتصادی را باید از سرتان خارج کنید زیرا این فصل اوج حضور گردشگران است.